Miejsca

VITKAC zmienia się dla swoich klientów

One person likes it
Do you?

Usytuowany u zbiegu ulicy Brackiej i Alei Jerozolimskich, Dom Handlowy VITKAC znajduje się w samym sercu Warszawy, w bliskim sąsiedztwie Traktu Królewskiego, Placu Trzech Krzyży i ulicy Mokotowskiej. W dwudziestoleciu międzywojennym – złotym okresie w historii miasta – to właśnie przy ulicy Brackiej znajdowały się butiki najlepszych marek, w których warszawiacy robili zakupy. Te wyśmienite tradycje kupieckie zamierza kontynuować VITKAC.

Wraz z początkiem roku 2016, w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów, VITKAC uruchomił swój sklep internetowy, dostępny na stronie www.vitkac.com. Klienci VITKACa mogą korzystać z jego usług niezależnie od miejsca i czasu. Zamawiać można już nie tylko na terenie Polski, ale też Unii Europejskiej, a wkrótce dostępne będą wysyłki na cały świat.

Sklep internetowy VITKAC to prawie 100 marek high-fashion, m.in. Gucci, Saint Laurent Paris, Bottega Veneta, Balenciaga czy Givenchy, i 9000 produktów, w tym odzież i dodatki z damskich i męskich kolekcji na sezon wiosna/ lato 2016 oraz z oferty promocyjnej jesień/ zima 2015.

Potrzeby klientów VITKACA są dla niego inspiracją do działania i ciągłego dążenia do perfekcji. Z tego powodu już wkrótce do asortymentu sklepu on-line dołączą dziecięce kolekcje takie jak Gucci Kids, Diesel Kids, Stella McCartney Kids czy Sonia Rykiel Kids, a tylko w poprzednim roku do VITKACA zawitało 12 nowych marek, a w obecnym sezonie wiosna/lato 2016 już kolejne 8 – Ami Alexandre Mattiussi, Off White, Christopher Kane, Moncler, Marcelo Burlon, Burberry, Victoria Beckham, Vivienne Westwood.

Osobom, które mają okazję być w Warszawie polecamy nadal bezpośrednią wizytę w domu mody VITKAC. Przestrzeń handlową uzupełniają Restauracja Concept 13, Bar 13, Vinoteka 13 i Delikatesy 13, perfumeria MonCredo i salon fryzjerski Maniewski znajdujące się na ostatnich piętrach budynku. Wizyta tu to nie tylko wspaniałe jedzenie i trunki, relaks – gości zachwyci także piękna panorama Warszawy.