Articles, Wellbeing

Alo Yoga

by Magdalena Linke-Koszek
Waiting for somebody to like it
Do you?

Podobnie jak wiele marek, Alo Yoga może być ci znana z social mediów, gdyż siostry Jenner / Hadid są często fotografowane w legginsach Alo. Ale pomimo potencjalnej widowni liczącej ponad 210 milionów obserwujących na Instagramie – Kendall, Kylie, Gigi i Bella – marka odzieży do jogi z Los Angeles nigdy nie opublikuje zdjęć żadnej z Instagirls (lub innych celebrytek, nawet jeśli jest to Taylor Swift lub wpływowa Olivia Palermo, w Alo) na swoim własnym kanale.

Pomimo tego, że Alo Yoga nie skorzystała z okazji, z których skorzystałoby wielu sprzedawców, szybko wzrosła liczba jej followersów na Instagramie do ponad miliona w ciągu zaledwie dwóch lat. W tym roku cyfrowa agencja marketingowa Stylophane umieściła markę na miejscu 46. najbardziej wpływowych marek modowych na Instagramie – wyprzedzając Alexandra Wanga (49), Marca Jacobsa (66), Lululemon (86) i North Face (88).

https://www.instagram.com/alo/

Danny Harris, dyrektor generalny Alo – marki, której nazwa to akronim od powietrza, lądu, oceanu – podkreśla, że ​​kanał IG marki jest rozwinięciem filozofii firmy polegającej na „uważności”.

„Codziennie ćwiczymy jogę. Jemy organiczne” – mówi o impulsie do założenia Alo Yoga w 2007 roku Danny wraz z partnerem Marco deGeorge. „Chcemy zminimalizować ślad społeczny i ekologiczny. Chodzi o całą tę uważność, czy to medytację czy obecność”. Podkreśla, że ​​firma prowadzi swój flagowy sklep w Beverly Hills, który w całości pokryty jest panelami słonecznymi, zapewniającymi czystą energię. Siedziba marki to ekologiczne biura z ogrodem, stacjami ładowania samochodów elektrycznych, herbaciarnią i wspólną kuchnią ( zamiast kawiarni), aby wspierać społeczność i, oczywiście, studio jogi i medytacji.

https://www.aloyoga.com