Articles, Wellbeing

Davines: NaturalTECH

Waiting for somebody to like it
Do you?

Wyjątkowa seria Davines NaturalTECH została zaprojektowana aby odżywić włosy i skórę głowy. To kompletny program, który zajmuje się problemami włosów i skóry głowy, jednocześnie łącząc zrównoważone praktyki kosmetyczne z najnowocześniejszą technologią.

Po latach spędzonych na opracowywaniu produktów do pielęgnacji włosów dla jednych z wiodących na świecie firm kosmetycznych i pielęgnacyjnych, Davines zdecydował się na własną kolekcję i w 1996 roku do produkcji weszła pierwsza partia kosmetyków. Wykonane z najwyższej jakości składników naturalnych, rodzinne produkty, słyną z wysokiej klasy i niezastąpionych właściwości.

Mając w pamięci swoje rodzinne miasto Parma, Davines ma w swoim sercu zrównoważony rozwój, szacunek dla pracowników i dla środowiska. Dziś stoi również na czele nowej generacji etycznej, luksusowej pielęgnacji włosów. Kolekcja Davines NaturalTECH jest specjalnie zaprojektowana do rozwiązywania problemów związanych z różnym rodzajem włosów: delikatnymi, skłonnych do wypadania oraz do profilaktyki.

W serii NaturalTECH znalazły się między innymi szampon Rebalancing, który zawiera w swojej formule ekstrakty z krwiściągu mniejszego, imbiru i cynamonu, które doskonale oczyszczają i łagodzą działanie gruczołów łojowych oraz Nourishing, mający silne działanie przeciwutleniające. Nowością jest łagodny szampon Renewing, który pomaga utrzymać dobrą kondycję skóry głowy i włosów przyczynia się do ich długowieczności i podtrzymuje ich naturalne piękno.