Articles, Wellbeing

Essential od [comfort zone]

by Magdalena Linke-Koszek
Waiting for somebody to like it
Do you?

Każdy zabieg wykorzystujący kosmetyki [comfort zone] przenosi nas w świat relaksu i wyciszenia…Koi nasze zmysły i ciało… Otula zapachem… Poznajcie wyjątkową linię marki – Essential.

[ comfort zone ] to odpowiedź na potrzeby zarówno ciała jak i umysłu. Filozofia marki koncentruje się wokół trzech stref, które wzajemnie się dopełniają, aby dążyć do ideału i w końcu go osiągnąć: skin, science, soul – skóra, nauka i dusza.

Linia Essential jest przeznaczona do demakijażu, oczyszczania skóry i przygotowania jej do dalszych etapów pielęgnacji. Jej działanie opiera się na demakijażu rewitalizująco-antyoksydacyjnym, w oparciu o trzy główne składniki aktywne: OXY™, beta-glukan i sole mineralne. Tak unikatowa kompozycja składników zapewnia dotlenienie komórek, ochronę przed działaniem wolnych rodników oraz aktywację funkcji biologicznych, które wpływają na odżywienie warstw skóry.

W produktach [comfort zone] z linii Essential łatwo się zakochać. Zachwycają kojącym zapachem i miłą dla skóry konsystencją. Wystarczy kilka produktów aby wyczarować domowe SPA.

Naturalna pianka do mycia twarzy albo tonik z betainą czyli naturalnym ekstraktem z buraka cukrowego, pomagają zachować witalność i żywotność komórkową naskórka. To te produkty, które warto mieć ze sobą na każdym wyjeździe. Ich aplikacja jest dziecinnie prosta a twarz zachowuje długo świeżość i kojący zapach.

Z linii Essential warto spróbować także świetnych peelingów do twarzy. Zawierają wspomnianą już betainę oraz bromelainę czyli enzym z ananasa o silnym działaniu przeciwzapalnym i łagodzącym. Równomierną warstwę należy nałożyć na suchą, oczyszczoną z makijażu skórę raz lub dwa razy w tygodniu. Pozostawić na 10 minut, a następnie spłukać letnią wodą. Efekt długo utrzymuje się na skórze.

W linii Essential można również wyróżnić mleczko do demakijażu. Ten delikatny kosmetyk w mig usuwa makijaż i zanieczyszczenia, reguluje naturalne pH skóry a przy tym nie zawiera silikonów. Efekty: Pozostawia skórę miękką i gładką.

https://www.comfortzone.it/en/