Magazine, Photography

Foto duet

Waiting for somebody to like it
Do you?

Karol Wysmyk i Tatiana Pancewicz znaleźli wspólny język, a jest nim fotografia.

Karol Wysmyk i Tatiana Pancewicz to duet fotografów z Poznania, który pracuje razem od kwietnia ubiegłego roku. Ona na co dzień studiuje multimedia na Akademii Sztuki w Szczecinie, a on fotografię na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

Ich współpraca zaczęła się od pracy przy dyplomie jednej z absolwentek School Of Form, Karoliny Gwóźdź. Powstała książka, minimalistyczny film modowy oraz seria dokumentów – wywiadów z projektantami. Wspólnie stworzyli duży projekt o nazwie “PAINC” (People Are Important Not Clothes).

Wysmyk/Pancewicz kontynuują współpracę z absolwentami SoF, pomagając im jednocześnie przy pierwszych kampaniach swoich nowych marek. Wśród nich znalazła się Olla Kowalska, Kamila Florczak, czy Klaudia Filipiak. W swoich sesjach stawiają na związek z przestrzenią miejską.

Tatiana i Karol są w trakcie budowy wspólnego portfolio, a ich młode i świeże spojrzenie urzeka. Jesteśmy bardzo ciekawi, co pokażą wkrótce. Tym razem ze zdwojoną siłą!

Zdjęcia, które prezentujemy, to wynik współpracy z Kamilą Florczak (absolwentką wspomnianej wcześniej School of Form), zainteresowaną geometrycznym cięciem i monochromatyzmem. Kamila wszystkie swoje projekty wykonuje sama od A do Z, od wykroju po wszycie metki.

Portfolio Tatiany: http://www.tatianapancewicz.com

Portfolio Karola: http://www.karolwysmyk.pl