Articles

Glass

Waiting for somebody to like it
Do you?

Tytuł najnowszej kolekcji Bodymaps z jednej strony nawiązuje do tafli wody, odbicia, lustra, z drugiej – do kieliszka

Na tablicach inspiracji projektantki Bodymaps, Ewy Stepnowskiej, zagościła legendarna para – Mick Jagger, frontman The Rolling Stones, oraz jego pierwsza żona Bianca – aktywistka i naczelna party-girl Studia 54.

Głębokie dekolty Bianki i kultowe koszulki bez rękawów Micka stały się inspiracją do stworzenia dwóch jednoczęściowych modeli kostiumów kąpielowych, które w prosty sposób łączą elegancję z użytkowością.

 

Kolorystyka kolekcji to złamana biel, ciepła szarość oraz głęboki, delikatnie połyskujący granat, zgaszona morska zieleń i czerń. Dzięki różnym zestawieniom kolorów kostiumy nabierają odmiennego charakteru – od bardzo eleganckiego, po sportowy. Dzianiny, z których powstała kolekcja to połączenie poliamidu i elastanu. Wszystkie kostiumy wykończone są delikatną, czarną podszewką.

Kolekcję uzupełniają projekty specjalne – body zdobione aplikacjami w kolorach beżu i intensywnej czerwieni. Nie są one dostępne w regularnej sprzedaży, możliwa jest ich realizacja na specjalne zamówienie.

Zdjęcia do najnowszej kampanii odbyły się w spektakularnych wnętrzach basenu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Pięć kobiet w monumentalnej przestrzeni buduje atmosferę tajemniczości, tworząc jednocześnie przejmujące kompozycje niczym z prac Vanessy Beecroft. Można odnaleźć w nich także inspiracje twórczością Deborah Turbeville. Autorką sesji jest Zuza Krajewska.

Bodymaps – sklep