Articles, Wellbeing

Herla Beauty – marka stworzona przez Babcię i Wnuczkę

by Magdalena Linke-Koszek
Waiting for somebody to like it
Do you?

„Dbanie o piękną, zdrową skórę nie musi być trudne. Zainspirowane wieloletnimi podróżami, promujemy naturalne i inteligentne podejście do pielęgnacji, które kobiety na całym świecie stosują od pokoleń, aby Twoja skóra wyglądała i czuła się jak najlepiej. Herla Beauty sprawdzi się dla każdego rodzaju skóry.” – Natalia i Krystyna Bednarek.

Natalia Bednarek

Herla to marka luksusowych kosmetyków pielęgnacyjnych łącząca najnowsze osiągnięcia nauki z bogactwem najcenniejszych składników naturalnych. Poprzez innowacyjne receptury, najwyższą jakość, potwierdzoną skuteczność i holistyczne podejście do pielęgnacji, Herla pomaga w osiągnięciu harmonii pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym pięknem.

Herla powstała z pasji dwóch kobiet i dwóch pokoleń – Babci i Wnuczki. Przez wiele lat podróżowania po całym świecie babcia Natalii, Krystyna, badała techniki opracowane przez kobiety w różnych krajach i kulturach w celu dbania o skórę. Często te sekrety urody były przekazywane pokoleniom kobiet, tak jak Krystyna przyprowadzała je do domu, by dzielić się z własną wnuczką.

Natalia i Krystyna Bednarek postanowiły połączyć to co kochają najbardziej – pasję do pięknych produktów z wysoką jakością. Krystyna odpowiada w marce za całe zaplecze produkcyjne. Jej wieloletnie doświadczenie w kosmetologii przekłada się na wysoką jakość produktów marki Herla. Natalia natomiast na co dzień mieszka w USA i to tam dba o to, aby marka zyskała rozgłos i trafiła do kolejnych klientów. Największym sukcesem firmy jest obecność w sieci popularnych domów handlowych Macys. Aby się tam znaleźć, Herla musiała udowodnić, że jest firmą z półki premium, ekologiczną, posiadającą wszelkie niezbędne certyfikaty ale także marką z pomysłem i pasją. To wszystko zasługa Natalii i Krystyny.

Herla to kosmetyki dla kobiet, które cenią bezpieczeństwo, komfort i siłę naturalnego piękna. Marka w swojej ofercie posiada trzy kolekcje – kosmetyki z dodatkiem róży damasceńskiej, kolekcję z 24k złotem oraz kolekcję ze śliwką kakadu. Pierwsza z nich będzie odpowiednia, jeśli chcesz odżywić, ujędrnić i wygładzić skórę oraz zapobiec przedwczesnemu starzeniu się. Kolekcja złota będzie właściwa, jeśli chcesz odmłodzić i ożywić dojrzałą lub uszkodzoną skórę oraz zredukować zmarszczki i drobne linie. Pachnie naprawdę jak złoto. Śliwka kakadu to wyjątkowo rzadkie rozwiązanie w kosmetologii będące jednocześnie najbogatszym naturalnym źródłem witaminy C na świecie, aby energetyzować, nawilżać i chronić skórę.

Warto dodać, że w Herla Beauty Natalia oraz Krystyna wykorzystują unikalną wiedzę kobiet z różnych kultur i pokoleń, aby tworzyć kosmetyki najwyższej jakości. Każde miejsce na Ziemi ma bogatą florę z wyjątkowymi korzyściami – chemicy z rodzinnego laboratorium Herla w Polsce wykorzystują te zasoby naturalne do tworzenia bezpiecznych i skutecznych formuł do pielęgnacji skóry, z których z dumą korzystają kolejne pokolenia.

W Herla stawia się kobiety na pierwszym miejscu, dlatego jako marka zatrudnia ona przede wszystkim kobiety w swoim laboratorium i stara się wspierać ich rozwój każdego dnia.

https://herlabeauty.com