Articles, Wellbeing

Koreańska pielęgnacja premium dostępna w Polsce dzięki 4 Seasons Beauty

by Magdalena Linke-Koszek
Waiting for somebody to like it
Do you?

Sklep 4 Seasons Beauty jest importerem i dystrybutorem koreańskich kosmetyków premium, które do tej pory nie były dostępne na Polskim rynku. Jego założyciele – Justyna i Marcin Jesień – staranne wybierają marki innowacyjne, bezpieczne, skuteczne oraz wyróżniające się na tle konkurencji.

Koreańską pielęgnację śmiało można potraktować jako kolejny beauty trend, który opanował rynek kosmetyczny, a także całkowicie zawładnął wyobraźnią wielbicielek kwestii związanych z urodą.

Trend ten łączy pielęgnację skóry z wellness, natomiast 10-etapowa rutyna (obejmująca stosowanie produktów takich jak esencje, balsamy, złuszczające i tonizujące) bardzo szybko stała się niezwykle popularna również w Polsce. Na naszym lokalnym rynku pojawiły się koncepty, dzięki którym koreańskie marki są w zasięgu ręki. Jednym z nich jest 4 Seasons Beauty, który w swojej ofercie posiada koreańskie kosmetyki premium.

Właściciele sklepu dbają o to, aby 4 Seasons Beauty kojarzyło się z miejscem, do którego warto zajrzeć szukając bezpiecznych, nowoczesnych i skutecznych kosmetyków. Od samego początku współpracują z ambasadą i z polskim biurem handlowym w Korei. Biorą udział w misjach handlowych organizowanych przez KOTRĘ (Korea Trade-Investment Promotion Agency – Koreańska Agencja Promocji Handlu i Inwestycji – red.) oraz na własną rękę wyszukują ciekawych markek na platformach handlowych.

Justyna i Marcin Jesień wybierają marki i produkty, których sami chcieliby używać. To najlepsza rekomendacja dla klientów. W większości są to oferty z wyższej półki cenowej i kosmetyki premium. W ofercie 4 Seasons Beauty znajdują się takie marki, jak: Lanbelle, Beaudiani, Devo9.

Pierwsza z nich to luksusowa marka pielęgnacyjna. Znajdziemy tu np. komórki macierzyste żeń-szenia, pieprz japoński, masło cupuacu, oczar wirginijski, olej tamanu, który ma działanie przeciwstarzeniowe, gojące, regenerujące, działa przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo i przeciwgrzybiczo. Jednym z topowych produktów Lanbelle jest ampułka zawierająca mieszaninę czynników wzrostu EGF+FGF. Już po 4 tygodniach regularnego stosowania elastyczność i jędrność skóry poprawia się średnio o 19 i 17 proc. Kolejny znakomity składnik to ekstrakt z wąkroty azjatyckiej o szerokim spektrum działania – m.in. stymuluje produkcję elastyny i kolagenu w skórze, przyspiesza proces gojenia, spłyca blizny, poprawia stan naczyń krwionośnych. Lanbelle to kosmetyki lekkie, przyjazne dla skóry i pełne dobroczynnych substancji pochodzących wprost z natury. Właściciele testowali tę markę przez kilka miesięcy i w stu procentach ich do siebie przekonała. Działanie produktów jest poparte szeregiem badań aparaturowych oraz przeprowadzonych na probantach.

Devo9 to również marka z segmentu premium. To produkty typu all in one dedykowane mężczyznom, np. krem do golenia, który zarazem jest żelem oczyszczającym do mycia twarzy, a także esencja, krem nawilżający i mgiełka. Cztery produkty, które zapewniają kompleksową i skuteczną pielęgnację męskiej skóry.

Każda marka, która znajdzie się w ofercie 4 Seasons Beauty jest dokładnie testowana i oceniana przez właścicieli, którzy sprawdzają na ile jest to marka innowacyjna, mająca w swojej ofercie ciekawe produkty i wyróżniająca się na rynku koreańskim. A to nie lada osiągnięcie, ponieważ konkurencja jest tam ogromna. Skoro markę tam widać, to tym bardziej ma szansę zaistnieć na europejskim rynku. Właściciele celują więc w marki, którymi mogą się zainteresować największe sieci handlowe, typu Douglas czy Sephora.

https://4seasonsbeauty.pl/en/cosmetic-online-shop/