Articles, Wellbeing

Najwygodniejsze ubrania do jogi i nie tylko!

by Magdalena Linke-Koszek
Waiting for somebody to like it
Do you?

Szukasz dla siebie idealnych ubrań do praktyki jogi oraz medytacji? Poznaj kolekcję ubrań JOY in me i pozwól sobie na miękki dotyk naturalnych tkanin, który umożliwi Ci wyciszenie oraz skupienie podczas praktyki.

Praktykuję jogę już od 6 lat. Staram się to robić regularnie czyli codziennie. Kiedy pierwszy raz spotkałam się z produktami polskiej marki JOY in me – wpadłam w zachwyt. Kupiłam swoją pierwszą matę i zaczęłam testowanie. Tę matę mam już ładnych kilka lat. A ona ani trochę się nie zużyła (ćwiczę codziennie!), dalej ma piękny wygląd i kolor, wysoką przyczepność i zapewnia mi trening na najwyższym poziomie.

Zachwycona flagowym produktem JOY in me, postanowiłam sprawdzić kolekcję ubrań do jogi i medytacji. Dziewczyny z JOY in me napisały mi, że ubrania te łączą funkcjonalność z zapewnieniem niesamowitej wygody i delikatności. Zamówiłam więc bluzę oraz koszulki wykonane z oddychającej bawełny z certyfikatem Oeko–Tex.

Minimalistyczna kolekcja ubrań JOY in me składa się z trzech wyjątkowo przyjemnych w dotyku elementów: koszulki, koszulki z krótkim rękawem oraz nadzwyczajnie miękkiej bluzy. Każdy z nich pozwala uwolnić ciało od przeszkód i daje poczucie komfortu, w którym skupienie się na sobie staje się dużo prostsze. Wszystkie modele zostały zaprojektowane z myślą o pozostawieniu ciału przestrzeni na swobodne poruszanie. Natomiast specjalnie dobrane naturalne, oddychające materiały mają za zadanie zapewnić kojący dotyk i pomóc zachować uważność w każdym momencie praktyki.

Największą miłością obdarzyłam bluzy JOY in me. Są nadzwyczaj miękkie i przyjemne w dotyku. Nie tylko w nich ćwiczę i medytuję ale także chodzę na co dzień. Sprawdzają się w każdych warunkach a ich delikatne kolory pomagają mi się wyciszyć.

Co ciekawe, moja bluza ma nadrukowaną myśl When you are beyond all of that, opisującą stan ducha, do którego zaprasza Mindfulness. Nic dodać nic ująć – po prostu polecam zamówić!

https://joyinme.co