design dla zwierząt, lilly pet shop, ewa dziedzic, legowiska

Articles

Polski design: Lilly Pet Shop

by Magdalena Linke-Koszek
Waiting for somebody to like it
Do you?

Akcesoria dla psów i kotów mogą nie tylko podobać się naszym pupilom ale również zdobić wnętrza mieszkań. Polska marka tworzy wygodne, funkcjonalne i bezpieczne dodatki z hasłem #madeforpetswithyouinmind.

Filozofia polskiej marki Lilly Pet Shop opiera się na zwrocie #madeforpetswithyouinmind (ang. Stworzone dla zwierząt z myślą o tobie). To hasło przewodnie doskonale wskazuje kierunek, w którym rozwija się obecny design dla zwierząt. Projektanci stawiają na komfort oraz bezpieczeństwo, eksperymentują z materiałami i formą, aby stworzyć ładne, funkcjonalne akcesoria, które zapewnią zwierzęciu wygodę i przy okazji ozdobią wnętrze domu. 

Założycielką marki jest Ewa Dziedzic. To ona odpowiada za projekty i każdy detal akcesoriów. Lilly Pet Shop powstała z troski o… Lilly, pięknego beagla o żywiołowym temperamencie, który jest również twarzą kampanii reklamowej marki. Znalezienie na polskim rynku ładnych, ale i wysokich gatunkowo produktów okazało się trudne. W sklepach zoologicznych panuje moda na pstrokate kolory albo sztuczne materiały, których nie da się wyczyścić w pralce.

Lilly Pet Shop w swojej ofercie posiada legowiska, kocyki i zabawki dla psów i kotów. Legowiska są wypełnione certyfikowanym sztucznym puchem, można je łatwo prać i są antyalergiczne. Ich sekret tkwi w autorskim projekcie materaca, który zapobiega nadmiernemu przemieszczaniu się kulki silikonowej, zapewniając zwierzęciu wygodę w trakcie wypoczynku. Legowisko warto uzupełnić o miękki i puszysty kocyk z polaru, dostępny w trzech kolorach (wysyłany zawsze z miłą zabawką – kostką dla zwierzaka). 

Lilly Pet Shop słynie także z niecodziennych, organicznych zabawek. Kolorowe piłeczki, wykonane z bawełnianej włóczki sprawiają zwierzęciu radość a przy okazji dbają o jego zdrowie, czyszcząc zęby podczas zabawy. Ostatnim hitem stały się również wielofunkcyjne maty Dreamy, które doskonale sprawdzą się podczas podróży z czworonogiem. 

– Wiem jak ważne jest zapewnienie zdrowego i szczęśliwego życia Pupilom, dlatego daję z siebie wszystko aby Wam w tym pomóc. Skupiając się na najważniejszych cechach akcesoriów dla zwierząt tj. funkcjonalność i bezpieczeństwo, nie rezygnuję ze starannego wykończenia i oryginalnego designu – tłumaczy właścicielka. Ewa Dziedzic, oprócz sklepu prowadzi również bloga, na którym porusza tematy związane ze zwierzęcym designem, zdrowiem i podróżowaniem. Bardzo dba o to, aby naszym czworonogom zapewnić komfort i bezpieczeństwo. A przy okazji tworzyć w Polsce wysokiej klasy design dla zwierząt.

https://lillypetshop.pl/pl/