yope, naturalne kosmetyki, YOPE

Articles, Wellbeing

Polski kosmetyk: Yope

by Magdalena Linke-Koszek
Waiting for somebody to like it
Do you?

Kosmetyki Yope wyróżniają się na sklepowych półkach nie tylko naturalnym składem, ale również oryginalnym zapachem m.in. imbiru i drzewa sandałowego, figi, wanilii i cynamonu, goździków. Małżeństwie, Karolinie Kuklińskiej-Kosowicz i Pawłowi Kosowicz, udało się stworzyć prawdziwe imperium ekologicznych kosmetyków made in Poland.

Wszystko zaczęło się od mycia rąk! Bo mycie rąk to bardzo poważna sprawa. Yope wpadło na sposób, by z codziennego obowiązku zrobić przyjemność, dla całej rodziny. To polska marka, która powstała w 2013 roku. Najważniejszą ideą było stworzenie oryginalnych naturalnych kosmetyków – tłumaczą Karolina i Paweł, założyciele marki.

Yope wyróżniają trzy kluczowe cechy: receptury (ponad 90% naturalnych składników, bez parabenów, SLS, SLES, PEG i silikonów), zapachy (wyszukane, ciekawe i trwałe m.in. imbir i drzewo sandałowe, figa, bambus, goździk, szałwia) oraz design (kolorowe opakowania produktów wyróżniają się na każdej półce).

W ofercie znajdują się mydła łazienkowe, kuchenne, uzupełniające je balsamy do ciała i rąk, kremy do rąk oraz od pewnego czasu także środki czystości. Siłą Yope są przemyślane składy produktów, opracowywane we współpracy z dermatologami. Dzięki ich ogromnemu doświadczeniu są całkowicie bezpieczne i łagodne dla skóry. Mogą ich używać zarówno dzieci, jak i osoby o skórze wrażliwej.

www.yope.me