say makeup, pędzle say, say, nowa marka, kosmetyki, makijaż

Articles

SAY MAKEUP: nic nie powstrzyma kobiecej kreatywności

by Magdalena Linke-Koszek
Waiting for somebody to like it
Do you?

Marka SAY w swojej ofercie posiada 12 pędzli do makijażu. Każdy z nich wykonano ręcznie, z dużą starannością. Znakiem szczególnym marki jest niecodzienny design opakowań, które swoim kształtem przypominają małe dzieła sztuki.

Hasłem przewodnim marki SAY MAKEUP jest #CreativeWorks i przeświadczenie, że każda dziewczyna może stać się profesjonalną wizażystką w zaciszu własnego domu bo żadna granica nie powstrzyma kobiecej kreatywności.

Wysoka jakość 12 różnorodnych pędzli SAY wynika z przywiązania do detalu. Każdy produkt został wykonany ręcznie, z wykorzystaniem certyfikowanych materiałów. Różnią się kształtem, rozmiarem i właściwościami włosia, ale wszystkie zostały zaprojektowane z tą samą troską o delikatność i trwałość.

Na początek warto zmierzyć się z podstawową kolekcją BASIC, która zawiera wszystko, co niezbędne do wykonania perfekcyjnego make-upu. W jej skład wchodzą pędzle do: ust, brwi, cieni do powiek, podkładu, różu i pudru. Każdy z nich pozwala wykonać precyzyjny makijaż. Dla przykładu pędzlem o kulistym kształcie powder brush można starannie nałożyć na twarz puder, przy pomocy dual ended brow brush narysować idealną kreskę na brwiach, a dzięki lip brush błyskawicznie wygładzić kontur ust. Na stronie SAY MAKEUP znajdują się krótkie filmy instruktażowe, jak najdokładniej zastosować każdy z pędzli. Najważniejsze jednak to nie bać się eksperymentować, gdyż o to właśnie chodzi w makijażu.

https://saymakeup.studio