Travel Guide

Travel Guide by Sezon Mag: Bikini Berlin

Waiting for somebody to like it
Do you?

Butikowe hotele to nie tylko tradycja, ale również nowoczesność i luksus na najwyższym poziomie. Wiele z nich prześciga się w przyciąganiu klientów swoim designerskim wyglądem. Najczęściej tego typu hotele znajdziemy w Berlinie, Londynie, Paryżu i Mediolanie, ale również w Warszawie, Krakowie i Łodzi.

W Berlinie popularnym hotelem jest 25 Hours Hotel Bikini Berlin. Ten nowoczesny obiekt, zlokalizowany jest w samym centrum miasta, w okolicy luksusowych butików. Swoim gościom oferuje „muzyczne” pokoje, bowiem cały obiekt wyposażony został w różnorodny sprzęt grający, a jego domeną jest właśnie rock’n’rollowy charakter.

Bikini Berlin posiada imponującą przestrzeń wspólną. Goście mogą tu zrelaksować się na kolorowych hamakach, napić świeżych soków, ale również zrobić zakupy, a nawet pojeździć na stacjonarnych rowerach. W hotelu znajduje się również sauna, z której rozpościera się widok na berlińskie ZOO i ż Monkey Bar, czyli hotelowy bar na tarasie, z którego rozpościera się przepiękny widok na miasto.