303 avenue, nowa kolekcja, polska moda, 303Avenue

Articles

Tales of Marrakech

by Magdalena Linke-Koszek
Waiting for somebody to like it
Do you?

Marka 303 Avenue po raz kolejny zabiera nas w podróż. Tym razem odwiedzamy skąpany w słońcu Marrakesz, najbardziej kolorowe i żywiołowe miasto Maroka.

Yves Saint Laurent tak upodobał sobie Marrakesz, że postanowił w nim zamieszkać i kupił w mieście dom. Projektant czerpał inspiracje z bogatej marokańskiej kultury i jak sam podkreślał, odkrył tu na nowo piękno i bogactwo kolorów. Nie dziwi więc, że to miejsce inspiruje i nieustannie przyciąga projektantów.

Najnowsza kolekcja 303 Avenue jest kolejnym dowodem na magnetyzującą moc Marrakeszu. Najnowsza kolekcja na lato 2018, do której autorką zdjęć jest Dorota Porębska, pokazuje wyjątkowe kolory i klimat Marakeszu, zwanego też różowym miastem. Modelka Pamela Nowak idealnie współgra z ubraniami marki, która w bieżącym sezonie postawiła na lniane tkaniny i bardziej odważne wzory odsłaniające talię. Po raz pierwszy w kolekcji pojawiły się dopasowane body, noszone do spódnic midi i spodni culottes. Idealnym dopełnieniem kolekcji są buty włoskiej marki Manebi oraz popularne okulary Le Specs, które dostępne będą od kwietnia w sklepach 303 Avenue.

https://303avenue.pl/pl/