le petit trou, zuzanna kuczyńska, bielizna, polska moda, polish designer, lingerie

Magazine, Wellbeing

Transparentność według Zuzy Kuczyńskiej

by Magdalena Linke
24 people like it
Do you?

Twarzą najnowszej kolekcji Le Petit Trou została Hania Koczewska. Piękna, a zarazem pełna sprzeczności dziewczyna, stary Dwór Jagodne i natura – te trzy elementy doskonale oddają charakter i wyjątkowość marki Zuzanny Kuczyńskiej.

W każdym sezonie wybierasz inną modelkę, która prezentuje bieliznę Le Petit Trou. Tym razem jest to Hania Koczewska.

Zuzanna Kuczyńska: Zwracam dużą uwagę na wybór modelek. To dla mnie bardzo ważne. W kampaniach Le Petit Trou występują piękne modelki, ale też normalne dziewczyny. Nie tylko na sesji, ale i w życiu są naturalne i normalne. Te modelki pokazują styl, który jest bliski mojej marce. O Hani myślałam od dawna, nie dość że jest piękna, to w życiu jest wrażliwą i pełną sprzeczności dziewczyną. Myślę, że to widać na zdjęciach.

 

wies 1_LPT_nawsi_1317

Czym różni się obecna kolekcja Le Petit Trou od poprzednich?

Jest bardziej minimalistyczna. Coraz bardziej podobają mi się prostsze wzory. Jest za to zabawa z łączeniem mniej i bardziej transparentnych materiałów.

Widziałam, że Twoja bielizna jest dostępna w Paryżu, czy planujesz otwarcie butiku w Warszawie?

Jestem szczęśliwa, że Le Petit Trou można kupić już nie tylko w Polsce. Oczywiście, że planuję otwarcie sklepu, ale do tego, jak i do wszystkiego co robię, przygotowuję się dość długo. Chcę, żeby wszystko było po mojej myśli.

590-20150716_bw_lpt_nawsi_305

Niedawno widziałam, że wprowadziłaś w swojej ofercie świece. Czym jeszcze nas zaskoczysz?

Świece to nasza nowość! Ale nie poprzestajemy na tym. Pracujemy już nad następnymi zapachami. Mam nadzieję, że Le Petit Trou jeszcze nie raz zaskoczy. Niebawem ruszymy z męską bielizną, właśnie nad nią pracujemy.