Articles, Wellbeing

UFO: Ur Future Obsession

Waiting for somebody to like it
Do you?

Nie tak dawno branża kosmetyczna szalała na punkcie marki Foreo i jej flagowego produktu o nazwie Luna – silikonowej szczoteczki do czyszczenia twarzy, a także eleganckiej szczoteczki do zębów – Issa. Najnowszy produkt Foreo jest zdecydowanie bardziej zaskakujący.

Mowa o UFO (które najwyraźniej oznacza “Ur Future Obsession“) – inteligentnej maseczce do twarzy, która łączy w sobie zaawansowaną technologię i ekskluzywną formułę koreańskich maseczek, które oferują kompleksową kurację twarzy trwającą zaledwie 90 sekund. 

UFO zostało po raz pierwszy zaprezentowane na targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas, i jest owocem starań Foreo, aby umożliwić kobietom najwyższej jakości pielęgnację w domowym zaciszu.

UFO łączy w sobie cztery technologie, które już znamy, ale głównie z gabinetów kosmetycznych czy dermatologicznych. Są to: terapia światłem LED (czerwonym, zielonym i niebieskozielonym), krioterapia i termoterapia (czyli odpowiednio zimna i gorąca) oraz pulsacje T-soniczne. Urządzenie zostało zaprojektowane w celu poprawy problemów, które Foreo zidentyfikowało jako główne bariery dla perfekcyjnego maskowania – nieskuteczne dopasowanie lub słabe pokrycie, ograniczone możliwości dotarcia do najgłębszych partii skóry i oczywiście czas. Stworzyło więc produkt, dzięki któremu pielęgnacja w domu zajmuje tylko 90 sekund. Zgadza się – półtorej minuty na lepszą skórę.

To jeszcze nie wszystko, Foreo zaprojektowało specjalne maseczki do UFO, oparte na koreańskich formułach. Do wyboru są maseczki nawilżające, rewitalizujące a nawet pod oczy.